ANTSAM HAVUZ MEKANİK İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş

Antsam Havuz Mekanik İnşaat San.tic.a.ş

Esenevler Mh.ismet İnönü Blv.no:45/a Atakum / Samsun atakum, Samsun
Cep Onaylı
Kurumsal
Vitrin
Mesaj Gönder
Antsam Havuz Mekanik İnşaat San.tic.a.ş
Numan Bülbül
Esenevler Mh.ismet İnönü Blv.no:45/a Atakum / Samsun
atakum , Samsun
Antsam Havuz İnşaat Emlak San. Ve Tic. A.ş. Havuz Yapımı Ve Tesisat Montajı İle İlgili Proje, Tasarım Ve Mühendislik Faaliyetlerini Kendi Bünyesinde Bulunan Deneyimli Mühendis Kadrosuyla Ve Yurtiçinde Ve Yurtdışından Birçok Firmanın Destek Ve Yardımıyla B

Antsam Havuz Mekanik İnşaat San.tic.a.ş Hakkında

TAAHHÜT VE İMALAT

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda taahhüt hizmetlerini büyük bir başarıyla yürütmektedir. Kullandığı ithal ekipman lar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede müşterilerine sunmaktadır. İmalat portföyünü geliştirme ve alternatif ürünlerle sektörü yenileme çabasında olan firmamız bu ilkesini imalat departmanın misyonu olarak benimsemiştir.

 

 

SATIŞ VE PAZARLAMA

Antsam Havuz İnşaat Emlak San. ve Tic. A.Ş. satışını yaptığı yerli ve ithal ekipmanlarının istenilen zamanda müşteriye temini için stoklarında bulundurup, derhal karşılamaktadır. Malzemenin stoklarda bulunmaması halinde kısa sürede bayilik düzeyinde çalıştığı yurtiçi ve yurtdışı firmalardan en kısa sürede teminini sağlamaktadır.

 

 

SERVİS VE BAKIM

Antsam Havuz İnşaat Emlak San. ve Tic. A.Ş. olarak müşterilerimizin her türlü servis ve bakım ihtiyacını hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. İster firmamız tarafından gerçekeleştirilen projeler ister daha önce gerçekleştirilmiş farklı projelerin servis ve bakım hizmetini vermekteyiz.

 

 

 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Güven Tek Kullanımlıktır,

  • 5/5

    UYGUN ÜRÜN

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Firma Menüsü

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 8:30-18:00
Cumartesi 8:30:1800-
Pazar kapalı-
Özel Durum 0505 440 2187 arayın!.
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. internettenbul.com | 2015 - 2018