ERKUT İNŞAAT YAPI ENDÜSTRİYEL SAN. VE TİC.A.Ş.

Erkut İnşaat Yapı Endüstriyel San. Ve Tic.a.ş.

Sahabiye Mahallesi Prof. Dr. Fevzi Fevzioğlu Caddesi No:26 Posta Kodu: 38010Kocasinan / Kayseri / Türkiye Kocasinan, Kayseri
Kurumsal
Mesaj Gönder
Erkut İnşaat Yapı Endüstriyel San. Ve Tic.a.ş.
Sahabiye Mahallesi Prof. Dr. Fevzi Fevzioğlu Caddesi No:26 Posta Kodu: 38010Kocasinan / Kayseri / Türkiye
Kocasinan , Kayseri
İş Alanları

İnşaat Firmaları

Misyonumuz; “Topluma Değer, Yaşam Alanlarına Kalite Katmak İçin; Tecrübeli Ve Uzman Kadrosu İle Modernliği Ve Estetiği Birleştirerek Güven İnşaa Eder.” Vizyonumuz; “İstikrarlı Adımlarla Büyüyen, Liderlik Gücüne Sahip, Faaliyet Gösterdiği Alanlar

Erkut İnşaat Yapı Endüstriyel San. Ve Tic.a.ş. Hakkında

Kuruluşumuz; sektörde lider olmak amacıyla, attığı her adımda yeni fikirlere açık, üretici zekaya önem veren, eğitimli, yetkin bütün çalışanlarımız ve paydaşlarımızla müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda etkin geri dönüşüm sağlayarak kalite yönetim sistemi şartlarını uygulamak, uygunluğunu sürekli gözden geçirmek, etkinliğini iyileştirmek ve bu çerçevede yapı faaliyetlerini yürütmek kalite politikamız olarak benimsenmiştir.

İnsana ve insan sağlığına saygı felsefemiz çerçevesinde,yasal gerekliliklere ve düzenlemelere riayet ederek, yapılan çalışmaların etkinleştirilmesi için eğitimler vermek, sağlık ve güvenlik planını oluşturarak riskleri belirleyip önlemler almak, sistemin sürekli denetlenmesini, iyileştirilmesini ve devamlılığını sağlamak, iş sağlığı ve güvenliği politikamızdır.

 

*Tüm İnşaat ve buna bağlı diğer faaliyetlerimizde çevresel etkiye sahip boyutlarımızı saptamak, amaç ve hedeflerimizi belirlerken bunları gözönünde bulundurmak.

*Oluşabilecek çevre etkilerini minimize etmek ve çevresel riskleri azaltıcı önlemler alarak sürekli iyileştirmeler yapmak.

*Çevre yönetimi sistemini kurmak dökümante etmek erişilebilir yapmak uygulanması ve devamı ile ilgili tedbirler almak.

*Tüm çalışanlarımızı Çevre Yönetim Sistemi konusunda eğitmek ve ilgili diğer tarafların bilgilendirilmesini ve iletişimini sağlayarak, çevre ile ilgili yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uymaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    HİZMETLERİNİZ İÇİN TŞK

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 7/24
Cumartesi 7/24-
Pazar AÇIK-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. internettenbul.com | 2015 - 2018