Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Türkiye çapındaki tüm firmaların sektörel olarak kendilerini tanıtmalarına, internet kullanıcılarının ise ihtiyaç duyduğu firmalar hakkında güvenilir bilgiler edinmesine imkan sağlayarak hem kurumsal firmalarımıza hem de müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

 

İnternettenbul.com’da firmanızın profesyonel bir şekilde tanıtımını yapabilir, ürün ve ilan ekleyebilir, satışlarınızı yönetebilir, hakkınızda haberler yazabilirsiniz. Alış veriş yapmayı düşündüğünüz firmayla ilgili her türlü bilgiye internettenbul.com’un güven garantisi altında tek tuşla ulaşabilir ve güvenli alışverişin farkını yaşarsınız. Amaç farksa, internettenbul.com burada.

 

 

MİSYONUMUZ

Yenilikçi bir firma olarak kendimizi sürekli yenileyerek sizlerin isteklerini zamanında yerine getirmek; hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılarımız için hızlı, etkili ve kesin çözümler üreterek mutlak memnuniyeti sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Doğru ve tutarlı bilgiler sunarak Firma rehberi sektörünün vazgeçilmezi olmak ve güvenli alış verişin tek adresi konumuna yükselmek.

 

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. internettenbul.com | 2015 - 2020