BMS ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK RESTORASYON İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Bms Endüstriyel Temizlik Restorasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.ş.

İkitelli Osb Atatürk Bulvarı Altay İş Merkezi No: 58 Zemin Kat Bölüm: 13-14 Başakşehir, İstanbul
Kurumsal
Mesaj Gönder
Bms Endüstriyel Temizlik Restorasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.ş.
İkitelli Osb Atatürk Bulvarı Altay İş Merkezi No: 58 Zemin Kat Bölüm: 13-14
Başakşehir , İstanbul
2001 Senesinde Kurulduğu Günden İtibaren Konusunda Uzman, Sertifikalı Teknik Kadroları, Hasar Restorasyon Endüstrisinin En Son Teknoloji Ve ‘Know-How’ İle Tüm Hasar Restorasyonu Ve Endüstriyel Temizlik İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin 7/24 Hizmet Vermek.

Bms Endüstriyel Temizlik Restorasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.ş. Hakkında

Kuruluş yılımız olan 2001’den beri restorasyon sektöründe en iyi olmak için çalışıyoruz. Uluslararası düzeyde kabul edilen restorasyon ve onarım standartlarını benimseyerek, sektörün başarısına ve hasarların maksimum avantajla atlatılmasına öncülük yapıyoruz.

Restorasyon ve onarım standartları, endüstrimizde risklerin azaltılarak en iyi uygulamaların yapılması ve hizmette kalitenin sağlanması için önemli bir gerekliliktir. Onarım personelinin kalifikasyon değerlendirmesi ve uygun bir şekilde belgelendirilmesi de bu standartların rehberliğinde gerçekleşmektedir.

IICRC’den (Denetim, Temizleme ve Restorasyon Belgelendirme Enstitüsü) uluslararası düzeyde kabul görmüş olan belgelendirmeye sahip ve teknisyenlerinden de aynı belgelendirmeyi talep eden Türkiye’deki tek restorasyon ve onarım şirketiyiz. Onarım ve inşaat işlerinde çalışan usta kadromuz dahil tüm personelimiz, gerekli mesleki eğitim belgelerini başarıyla almıştır.

Türkiye'nin çalışmaları ve teknik eğitim protokollerinin tamamı IICRC, RIA ve NADCA gibi uluslararası düzeyde kabul edilen endüstri standartlarına dayanmaktadır.
 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 7/24
Cumartesi KAPALI-
Pazar KAPALI-

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. internettenbul.com | 2015 - 2020