DOLLVET VETERİNER AŞI İLAÇ BİYOLOJİK MADDE ÜRETİMİ SANAYİ TİCARET A.Ş

Dollvet Veteriner Aşı İlaç Biyolojik Madde Üretimi Sanayi Ticaret A.ş

1. Organize Sanayi Bölgesi 8.cadde No: 3 Merkez, Şanlıurfa
Kurumsal
Mesaj Gönder
Dollvet Veteriner Aşı İlaç Biyolojik Madde Üretimi Sanayi Ticaret A.ş
1. Organize Sanayi Bölgesi 8.cadde No: 3
Merkez , Şanlıurfa
İş Alanları

İlaç Firmaları

Dollvet Ürettiği Aşı Ve İlaçların Belirlenen Kalitede Olması, Hedef Hayvanlarda Güvenle Kullanılabilmesi Ve İstenilen Etkinliği Göstermesi İçin Gerekli Çalışmaları Yapmaktadır.

Dollvet Veteriner Aşı İlaç Biyolojik Madde Üretimi Sanayi Ticaret A.ş Hakkında

Dollvet Veteriner Aşı, İlaç, Biyolojik Madde Üretimi Sanayi Ticaret A.Ş., hayvanlarda seyretmekte olan; viral, bakteriyel, paraziter ve mikoplazmik hastalıklara karşı koruma amaçlı aşı, tedavi ve koruma amaçlı antiserum ve teşhis amaçlı antijen üretimlerinin yanı sıra, Veteriner alanda kullanılmakta olan ilaç üretimi programıyla,54.000 metrekare üzerine kurulmuş dev bir komplekstir.

İlk etapta Aşı ve Antiserum üretimi yapacak laboratuarlarını devreye alan Dollvet, ürün yelpazesi ve kapasitesi bakımından dünyanın sayılı kuruluşlarından biri olmaya adaydır. Her türlü hayvansal aşıyı üretebilecek bir altyapı kurarak, Dünya piyasalarında varolmayı hedeflemiştir. Dollvet kurulurken, uluslar arası standartlar baz alınarak dizayn edilmiş ve teknik altyapısı ona göre oluşturulmuştur. Ülkenin kendi alanındaki en iyi uzmanlarını bir araya getirerek hem üretim, hem de araştırmaya gereken önemi ve dikkati göstererek, gerekli olan finansmanı sağlamaktadır.

Dollvet, ürünlerinin belirlenen kalitede olması, hedef hayvanlarda güvenle kullanılabilmesi ve istenilen etkinliği göstermesi için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Bu amaçla Aşı Üretim Bölümlerimize ilave olarak Kalite Kontrol ve Kalite Güvence Bölümlerimiz faaliyet göstermektedir. Kalitenin tesadüf olmadığı bilinciyle, ARGE'sini kurup, programlarını ilkeleri doğrultusunda gerçekleştirecektir.

Oluşturulan Kalite sisteminde referenslerimiz Bakanlığımızın mevcut mevzuatı, uluslar arası GMP(İyi İmalat Uygulamaları), GLP (İyi Laboratuar Uygulamaları) standartıdır. 
 

Misyon:

Mutlu ve sağlıklı insanlar için “çiftlikten sofraya” kaliteli, güvenilir ve sağlıklı gıda ihtiyacı ilkesine inanan bir kuruluş olarak, hayvanların sağlığını korumaya yönelik kaliteli ürünler üretmek ve alanında dünyada söz sahibi bir kuruluş olmaktır.

Vizyon:

Gerek ülkemiz hayvancılığının ihtiyacı gerekse ihracat amaçlı kaliteli, güvenilir ve uygun maliyetli ürünler üretmek ve uygun koşullarda ve zamanında tüketime sunmaktır.

Değerlerimiz:

  • Müşteri memnuniyeti
  • Çalışanların mutluluğu
  • Kaliteye odaklı olmak
  • Çevreye ve topluma saygı
  • Araştırma ve geliştirme

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 7/24
Cumartesi 7/24-
Pazar AÇIK-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. internettenbul.com | 2015 - 2020