DURMAZ YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLER

Durmaz Yazılım Ve Bilişim Teknolojiler

Aydınlı Mahallesi Sedef Çıkmazı No:3 Tuzla/istanbul Tuzla, İstanbul
Cep Onaylı
Online
Kurumsal
Vitrin
Mesaj Gönder
Durmaz Yazılım Ve Bilişim Teknolojiler
Hikmet Durmaz
Aydınlı Mahallesi Sedef Çıkmazı No:3 Tuzla/istanbul
Tuzla , İstanbul
İş Alanları

Web Tabanlı Şirketler

Barkod Sistemleri , Market Yazılımı Ve Özel Yazılım Çözüleri Sunan Firmamız Binlerce Müşteriye Hizmet Vermektedir

Durmaz Yazılım Ve Bilişim Teknolojiler Hakkında

          Durmaz Yazılım ve Bilişim Teknolojileri 2009 yılında kendi yerinde İstanbul Tuzla'da yazılım uzmanı Hikmet Durmaz tarafından kurulmuştur. İlk yıllarda sadece esnafların istekleriyle yapılan ilk yazılım projesiyle faaliyetlerine başlayan Durmaz Yazılım ve Bilişim Teknolojileri kısa zamanda başta Türkiye olmak üzere Kıbrıs ve Azerbaycan'da da işletmelerin vazgeçilmez, kolay kullanımlı, ve kullanıcı odaklı yazılımlarla üreterek müşterilerinin beğenisi kazanmıştır. Firmamız kurumsallaşma ve büyümesi adına her sektöre özel web site çözümleriyle faaliyet alanını genişletmiş ve profesyonel kadrosuyla bilişim ve teknoloji adına yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla sektörde öncü olmuştur.

Durmaz Yazılım ve Bilişim Teknolojileri sektördeki yoğun istek üzerine 2012 yılında telekomünikasyon sektöründe ilk faaliyeti olan parça lira gönderme sistemini yazılıma çevirerek alanında siteye girmeden parça kontör gönderme programını yapan ilk ve tek firmadır. 2013 yılında Bursa' da Ardata Yazılım adı altında ikinci şubesini açan Durmaz Yazılım ve Bilişim Teknolojileri satış ve bayilik ağını bu şubesinden yönetmektedir.

Teknolojinin Durmayan Yüzü sloganıyla yazılım, donanım, web tasarım, domain, sunucu kiralama, parça kontör satışı ve özel yazılım projeleriyle daima yenilikçi, kendi teknolojisini üreten, son kullanıcının istekleriyle yazılım yapma prensibini ilke edinmiş kadromuzla durmadan çalışmaya ismimizin hakkını vererek bilişim sektörüne katkı sağlamaya devam etmektedir.

 

Durmaz Yazılım Yönetim Kurulu

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    HARİKAAAA

  • 5/5

    hızlı geri bildirim için tşk

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Firma Menüsü

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:00 - 18:00
Pazar AÇIK-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. internettenbul.com | 2015 - 2020