EKOL TEKNİK TEMİZLİK BAKIM YÖNETİM HİZMETLERİ VE TİC.A.Ş.

Ekol Teknik Temizlik Bakım Yönetim Hizmetleri Ve Tic.a.ş.

Preveze Sokak. No:9 Küçükyalı Maltepe, İstanbul
Kurumsal
Mesaj Gönder
Ekol Teknik Temizlik Bakım Yönetim Hizmetleri Ve Tic.a.ş.
Preveze Sokak. No:9 Küçükyalı
Maltepe , İstanbul
İş Alanları

Diğer

Ekol Temizlik Hizmetleri Uzmanlaştığı Hizmet Alanları Olan Ofis Ve Bina Temizliği, Fabrika, Alışveriş Merkezi Ve Fuar Vb. Organizasyon İşletmeleri Temizlik Hizmetleri Üretiminde Temel Olarak Bakış Açısı İle Farklılaşmaktadır.

Ekol Teknik Temizlik Bakım Yönetim Hizmetleri Ve Tic.a.ş. Hakkında

 

 

Ekol Teknik Temizlik Bakım Yönetim Hiz. ve Tic. A.Ş.

Ekol, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, müşterisinin ihtiyacına göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun kılan kurumsal bir temizlik ve yönetim hizmetleri kuruluşudur.Ekol, 1989 yılında kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışı önüne koyan Ekol, faaliyete geçtiği andan itibaren kurumsallaşmayı temel ilke edinmiştir. İlk iki yılında, kurulan organizasyon yapısı, sunulan kurumsal hizmet ile fabrika ve hastanelere hizmet vermeye başlamıştır.1991 yılında, Türkiye’nin ilk plazaları olan Yapı Kredi Plaza’ların temizlik işlerini üstlenerek, modern iş merkezleri temizliğinin öncülüğünü yapmıştır.

Sektörün kurumsallaşması gereğine inanan Ekol, 1992 yılında Temizlik ve Sosyal Hizmetler İşverenleri Derneği’nin kurulmasını sağlayan firmalar arasında yer almıştır. 1997 yılında kurumsal firmalara, kurumsal bir hizmet firması olarak, temizlik, güvenlik, bina yönetimi konusunda profesyonel servis sunabilmek amacı ile Ekol Temizlik ve Yönetim Hizmetleri A.Ş adı altında farklı bir kurumsal kimliğe ve anlayışa bürünmüştür.

1989 yılında kurulmuş olan Ekol Temizlik ve Yönetim Hizmetleri, Türkiye'de temizlik sektörünün yapılanmasında öncülük yapmış, birçok "ilk"e imza atmış bir şirkettir. İstanbul , Bursa ve İzmir şubeleri bulunan Ekol Temizlik Hizmetleri, Türkiye genelinde hizmet veren 2500’ün üzerinde personeliyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Ekol Temizlik Hizmetleri uzmanlaştığı hizmet alanları olan ofis ve bina temizliği, fabrika, alışveriş merkezi ve fuar vb. organizasyon işletmeleri temizlik hizmetleri üretiminde temel olarak bakış açısı ile farklılaşmaktadır.

Ekol Temizlik, 4 temel felsefe (Yönetim – Teknoloji – Personel – Sistem) ışığında "hizmet üretimi" kavramı ile müşterileri ile çalışmaktadır. Hizmet üretiminde izlenen bu 4 maddelik felsefe, Ekol Temizlik'i sadece sorumlu olduğu hizmeti sunan bir firma yapısından, hizmet üretim sürecinde gerek planlama, iş standardizasyonu ve hizmet performans devamlılığı, gerekse hizmet üretim kaynakları (insan, makine ve teçhizat, kimyasal, diğer sarf malzemeler) üzerinde maksimum izlenebilirlik sağlayan bir sisteme sahip bir kurum yapısına kavuşturmuştur.

Ekol, çalışanlarının sağlığına ve çevreye duyarlıdır, kullandığı tüm ekipman ve kimyasal malzemeleri sertifikalı ürünlerden tercih eder. Ayrıca işçi sağlığı ve çevre eğitimleriyle çalışanlarını bilinçlendirir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:00- 18.00
Pazar KAPALI-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. internettenbul.com | 2015 - 2020