SARIDAĞLAR İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.

Sarıdağlar İnşaat Ve Ticaret A.ş.

İlkbahar Mahallesi 571. Cadde 606 Sokak No:17 Or-An Çankaya, Ankara
Kurumsal
Mesaj Gönder
Sarıdağlar İnşaat Ve Ticaret A.ş.
İlkbahar Mahallesi 571. Cadde 606 Sokak No:17 Or-An
Çankaya , Ankara
Her Türlü Çalışmasında Mesleki Ve Etik İlkeleri Gözetir, Firma İçinde Ve Dışında Güvenilirliği Esas Alır, Taahhüt Edilen Teslim Koşulları Ve Zamanına Riayet Ederek Sözünde Durmaya Önem Verir, Çevreye Ve Topluma Karşı Sorumluluk Bilinciyle Hareket Eder.

Sarıdağlar İnşaat Ve Ticaret A.ş. Hakkında

Vizyonumuz,
Kurulduğu günden bu yana geçen 30 yıla yakın süre içerisinde yurt içinde ve yurt dışında olimpik spor kompleksleri, stadyumlar, havuzlar, müstakil spor tesisleri gibi çeşitli büyük projeleri gerçekleştiren Sarıdağlar İnşaat, çalışanlarının ve müşterilerinin tatmini ve memnuniyetini sağlayan, kalitesine güvenilen, saygın ve lider bir "dünya şirketi" olmayı vizyon olarak benimsemiştir.

Misyonumuz,
Misyonumuz, Sarıdağlar İnşaat olarak, çalışma anlayışı ve hizmet kalitesiyle Türkiye´nin kalkınması ve uluslararası saygınlığının arttırılmasında etkin bir rol oynayarak bütün ilgili gruplarının çıkarlarını gözetmektir.

Değerlerimiz,
Sarıdağlar İnşaat, faaliyetlerinde belirli değerleri esas almaktadır. Çalışma prensiplerini belirleyen bu değerler firmamızın verimli ve faydalı bir yapı kazanmasında etkilidir.
 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 08:30 - 14:00
Pazar KAPALI-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. internettenbul.com | 2015 - 2020