VETAL HAYVAN SAĞLIĞI ÜRÜNLERİ A.Ş.

Vetal Hayvan Sağlığı Ürünleri A.ş.

İncilipınar Mah. Gazi Muhtar Paşa Bulv. Kalyon İş Merk. Kat:6 No:46 P.k:27090 Sehitkamil, Gaziantep
Kurumsal
Mesaj Gönder
Vetal Hayvan Sağlığı Ürünleri A.ş.
İncilipınar Mah. Gazi Muhtar Paşa Bulv. Kalyon İş Merk. Kat:6 No:46 P.k:27090
Sehitkamil , Gaziantep
İş Alanları

Ziraat Genel

Vetal A.ş. Olarak, Kaliteden Ödün Vermeden Üretmiş Olduğumuz Veteriner Aşılarının, Dağıtım Ve Uygulama Aşamalarında Da Desteğimizi Devamlı Olarak Sürdürmekteyiz.

Vetal Hayvan Sağlığı Ürünleri A.ş. Hakkında

Her aşamada kaliteyi ilke edinen VETAL Hayvan Sağlığı Ürünleri A.Ş.; 1991 yılında, Adıyaman’da bir grup yatırımcı ve Veteriner Hekim tarafından; ülkemizin aşı ve biyolojik madde üretimi alanında kurulmuş ilk özel sektör yatırımıdır.

Kuruluş yıllarında ülkenin acil ihtiyaçları doğrultusunda, yoğun talep alan enterotoksemi ve çiçek aşılarını; Veteriner Hekimlerin ve yetiştiricilerin kullanımına sunan VETAL, her geçen gün ürün çeşidini ve kalitesini arttırarak; bugün şap aşısı da dâhil olmak üzere temel aşıların hepsini üretebilecek bir kapasite ile ülke hayvancılığına olan hizmetini ilk günkü heyecan ile sürdürmektedir.

Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarına büyük önem veren VETAL; sahadaki uygulamalarda eksikliği hissedilen veya sürekli değişen yaşam koşulları çerçevesinde beklenmedik zamanlarda ortaya çıkan yeni veteriner hastalıkların tedavisinde kullanılmak üzere yeni ürünlerin geliştirilmesi için, dünyanın değişik ülkelerinden uzmanların ve ülkemizin seçkin üniversitelerinin teknik danışmanlığında ürün yelpazesine her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Üretimde her geçen gün ileri teknolojiye yatırım yaparak, ülke hayvancılığının sorunlarını bertaraf edebilmek adına; yüksek standartlarda aşı, hiperimmüm serum ve teşhis kitleri üretimini ve ürün çeşidini arttırmayı temel amaç olarak ilke edinmiştir. Üretilen her ürün, otoritelerce kabul edilen birçok kalite kontrol testine tabı tutulmaktadır.

Laboratuar alanlarında yapılan test çalışmalarının yanı sıra; deney hayvanları üzerinde yapılan testler, firmanın kendi bünyesinde oluşturduğu ve Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından onaylanan Yerel Etik Kurulu tarafından yürütülmektedir. Ayrıca aşı deneme çalışmalarının ve aynı zamanda et besiciliğinin de yapıldığı; 120 hektarlık bir alanda tarım işletmeciliği de yapmaktadır.

VETAL, ülkemizin 30 farklı yöresinde bulunan bayi ağı ve bir telefon kadar yakınınızda olan uzman kadrosu ile piyasadaki tüm ürünlerinin özellikleri ve uygulamalarına yönelik istediğiniz her an destek vermeyi fırsat bilip; geri dönüşleriniz doğrultusunda size daha iyi hizmet vermenin yollarını değerlendirme imkânı bulmaktadır.

Dünyanın değişik ülkelerine yaptığımız ihracatlarla ülkemizin adını dış ülkelere taşımanın, ülkemize döviz kazandırmanın, uluslar arası standartlarda kaliteli ürünler üretmenin kıvancını Türk Veteriner Hekimleri ve yetiştiricileri ile paylaşıyoruz.

VETAL, kuruluşundan bugüne kadar her aşamada desteğini gördüğü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatının tüm yetkililerine müteşekkirdir. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da birlikte daha emin adımlarla yol alıp; ülke hayvancılığının kazandığı, hayvan refahını sürekli yükseltme adına sağlık dolu günlerde buluşma temennilerimizle…

Vizyonumuz:

Misyon edilen anlayışla üretilen her ürünü; her nerde olursa olsun kullanıcıya, ihtiyaç duyduğu anda hizmetine en hızlı bir şekilde sunmak, onlardan aldığımız olumlu ve olumsuz her türlü geri bildirimi önemseyerek; ürün kalitemizi, güvenliliğini ve etkinliğini artırabilme adına her türlü çabayı göstermektir.

Değerlerimiz:

Kaliteli, etkin ve güvenilir ürünler üretmek,

Müşterilerimizden gelen her türlü geri bildirimlerin değerlendirilmesiyle; müşteri memnuniyetini sağlamak,

Çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak,

Daha kolay ulaşılır hale gelmek için; müşterilerin ayağına kadar hizmet götürebilmek,

Müşteri bütçesini sarsmamak için maliyeti düşürmek,

Ülkemizi -Hayvan Sağlığı- sektöründe en üst seviyeye çıkarmak,

Devamlı üretken ve araştırmacı bir anlayışla yol almaya çabalamak,

Sizler için değerli olanların, bizler için de değerli olduğu bilincini sizlerle paylaşarak; birlikte hep daha ileriye yol almayı hedefliyoruz.

 

Misyonumuz:

Hayvan yetiştiricilerinin beklentilerine, en etkili ve en güvenilir şekilde cevap verebilmek için; hayvan sağlığının korunması adına, hayvan refahını hep bir adım daha ileriye taşımakla beraber başarı çıtamızı, değişen teknolojiyi özümseyerek, her geçen gün yükseltebilmektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00 - 18:00
Cumartesi 08:00- 18.00
Pazar KAPALI-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklıdır. internettenbul.com | 2015 - 2020